angielski dla dzieci
Kursy językowe dla młodzieży LEKTOR Krosno

Lekcje i kursy językowe dla młodzieży w Lektorze prowadzą nauczyciele z doświadczeniem  w przygotowywaniu do egzaminów. Nauka oparta jest na podręczniku wiodącym i uzupełniana szeroką gamą materiałów dodatkowych, ćwiczeń, nagrań, także materiałów video.  Od wielu lat  z powodzeniem przygotowujemy do egzaminu ósmoklasisty jak i do matury.

Szkoła językowa Lektor może pochwalić się uczniami którzy na egzaminach uzyskują najlepsze wyniki.  Dzięki wsparciu naszych nauczycieli ale przede wszystkim dzięki swojej pracy i konsekwencji ! 🙂

Na kursie języka angielskiego dla maturzystów i uczniów 8 klasy regularnie monitorujemy postępy aby znaleźć zagadnienia które możemy ulepszyć. Zależy nam na tym aby nasi uczniowie na egzaminach uzyskali wynik który zaprocentuje na przyszłość.

Nauka na obywa się w małych, 4-o osobowych grupach,  w formie lekcji lub w parach. Dzięki małym grupom możliwe  jest indywidualne podejście do każdego ucznia. Dodatkowo stwarza to możliwość wyczerpującego powtórzenia zagadnień które tego wymagają, wcześniej omawianych w szkole publicznej.

Spodziewasz się testu w szkole i chcesz się do niego przygotować na kursie w Lektorze? Poinformuj nas o tym. Uwzględnimy i powtórzymy wybrane zagadnienie podczas kursu lub lekcji.