dla dzieci
Kiedy zacząć naukę języka?

Zapraszamy na lekcje, korepetycje i kursy języka angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego dla dzieci w małych grupach w szkole językowej Lektor w Krośnie. W kameralnej atmosferze małej grupy każde dziecko ma możliwość nauki niemal indywidualnej 🙂 Nauczyciel natomiast z łatwością dostrzeże mocne strony ucznia oraz jego naturalne uzdolnienia. Jest też w stanie na potrzeby ucznia odpowiedzieć natychmiast.

Na kursach angielskiego dla najmłodszych w naszej szkole polecamy małe grupy 4-o osobowe jako najbardziej efektywne. Dzięki małej grupie, każdy z uczniów ma także możliwość przygotowania się do testu ze szkoły na kursie. Jeśli poinformujesz nauczyciela o  zbliżającym się teście, ten z łatwością włączy zagadnienia które sprawiają Ci trudność w treść lekcji. Nasi nauczyciele to profesjonaliści z doświadczeniem, z łatwością dostosują tempo nauki, metody czy styl uczenia.

Nauka języka angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego dla dzieci w szkole językowej Lektor odbywa się również w formie lekcji. Na lekcjach indywidualnych nauczyciel  znacznie poszerza materiał szkolny dostosowując treść zajęć do potrzeb ucznia. Buduje tym samym u ucznia pewność w używaniu języka i pomaga pokonać barierę w mówieniu. Kolejną formą są korepetycje których celem jest bieżąca pomoc i zagadnienia najbardziej naglące, na przykład przygotowanie do testu lub klasówki. W przypadku niedyspozycji ucznia, zajęcia zawsze mogą odbyć się online.

Kiedy zacząć naukę języka? Zacznij już teraz! To idealny sposób na rozwijanie naturalnych zdolności językowych dziecka.

W dniu 26 lipca 2010, po wnikliwej kontroli, prowadzone przez nas kursy uzyskały akredytację Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie.