Lekcje i kursy dla dzieci

Kursy językowe dla dzieci LEKTOR Krosno
Kursy językowe dla dzieci LEKTOR Krosno

 

Język angielski dla dzieci to obok hiszpańskiego i niemieckiego jeden z języków w naszej ofercie dla najmłodszych. Dzieciom z Krosna i okolic polecamy kursy językowe w małych, 4-o osobowych grupach w naszej szkole językowej w Krośnie.

Dlaczego małe grupy są najlepsze?

W kameralnej atmosferze małej grupy każde dziecko ma możliwość nauki niemal indywidualnej 🙂 Nauczyciel natomiast z łatwością dostrzeże mocne strony ucznia oraz jego naturalne uzdolnienia. Jest też w stanie na potrzeby ucznia odpowiedzieć natychmiast.

Zapisy ciągłe |   Rabat dla poliglotów  |  Hiszpański

Małe grupy najbardziej efektywne

Na kursach językowych dla najmłodszych w naszej szkole polecamy małe grupy 4-o osobowe jako najbardziej efektywne. Dzięki małej grupie, uczniowie uczą się także od siebie nawzajem a każdy z uczniów ma również możliwość przygotowania się do testu ze szkoły na kursie. Jeśli poinformujesz nauczyciela o  zbliżającym się teście, ten z łatwością włączy zagadnienia które sprawiają Ci trudność w treść lekcji. Nasi nauczyciele to profesjonaliści z doświadczeniem, z łatwością dostosują tempo nauki, metody czy styl uczenia.

Zapisy ciągłe   |    Promocje i rabaty   |   Hiszpański

Lekcje indywidualne

Nauka języka angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego dla dzieci w szkole językowej Lektor odbywa się również w formie lekcji i korepetycji. Na lekcjach angielskiego dla dzieci nauczyciel  znacznie poszerza materiał szkolny dostosowując treść lekcji do potrzeb ucznia. Buduje tym samym u ucznia pewność w używaniu języka i pomaga pokonać barierę w mówieniu.

Korepetycje

Kolejną formą są korepetycje z angielskiego których celem jest bieżąca pomoc i zagadnienia najbardziej naglące, na przykład przygotowanie do testu lub klasówki. W przypadku niedyspozycji ucznia, zajęcia zawsze mogą odbyć się online. 

W dniu 26 lipca 2010, po wnikliwej kontroli, prowadzone przez nas kursy uzyskały akredytację Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie. Kiedy zacząć naukę języka? Zacznij już teraz! To idealny sposób na rozwijanie naturalnych zdolności językowych dziecka.