Szkoła językowa Lektor Krosno oferuje lekcje i kursy  językowe na najwyższym poziomie, w tym angielski dla dzieci  lub angielski dla maturzystów. W drugim semestrze roku szkolnego, wszystkich którzy chcą nauczyć się kolejnego języka, zapraszamy do skorzystania z „rabatu dla poliglotów’.

Młodzieży i dorosłym oferujemy lekcje i kursy języka angielskiego których terminy elastycznie dopasowujemy do możliwości czasowych uczniów. Prowadzimy również kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge, IELTS i TELC.

Jak zapisać się na kurs?

Odpowiadamy na bieżące potrzeby naszych uczniów, stąd w ofercie język angielski dla młodzieży w formie kursów uzupełniających program szkolny. Zapraszamy również na lekcje języka angielskiego i korepetycje skierowane na pomoc doraźną w tym przygotowanie do testu czy powtórka przed ważnym sprawdzianem.

Nauka może odbywać się w formie lekcji ukierukowanych ściśle na ćwiczenie i rozwijanie wybranej sprawności przed  maturą. Może to być umiejętność pisania  listów formalnych i nieformalnych czy przygotowanie do egzaminu ustnego.

Na konwersacjach i zajęciach konwersacyjnych uczymy jak pokonać barierę językową. Jeśli chcesz nauczyc się mówić, jesteś we właściwym miejscu! Uczymy porozumiewania się i praktycznego wykorzystania umiejętności zdobytych na kursie.  

Oferujemy zajęcia online, w naszej szkole językowej  lub w miejscu zamieszkania.