Angielski LEKTOR Krosno
Angielski Krosno Szkoła językowa LEKTOR

Gdzie język angielski w Krośnie?

Lektor to szkoła językowa w Krośnie która oferuje szeroki wachlarz zajęć, w tym kursy gdzie angielski odbywa się w małych 3-4 osobowych grupach a także lekcje z lektorem angielskiego dla osób preferujących naukę indywidualną.  Dzieci i młodzież szkolna znajdzie tu dla siebie również korepetycje. Nasza oferta obejmuje naukę języka na wszystkich poziomach zaawansowania, od początkującego po zaawansowany, dzięki czemu każdy ma możliwość wybrania najlepszej formy nauki.

Zapisy ciągłe   Rabat dla poliglotów   Hiszpański

Angielski w Krośnie. Oferta dla początkujących

Angielski w Krośnie w formie intensywnych kursów dla początkujących, oferujemy tym, którzy chcą opanować podstawy języka w stosunkowo krótkim czasie. Nasze kursy językowe dla dorosłych są elastycznie dostosowywane do ich harmonogramów, co sprawia, że łatwiej wpasować naukę w codzienne obowiązki. Dodatkowo, nauka może również odbywać się w formie lekcji z lektorem angielskiego, co zapewnia jeszcze większą wygodę i efektywność.

Zapisy ciągłe   Rabat dla poliglotów   Hiszpański

Angielski w Krośnie. Dla dzieci i młodzieży

Młodzież zapraszamy na lekcje i kursy językowe, które przygotowują do matury i egzaminów międzynarodowych, aby jak najlepiej sprostać ich oczekiwaniom i wymaganiom edukacyjnym. Ponadto, od wielu lat z sukcesem prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminów międzynarodowych, takich jak Cambridge, IELTS i TELC, pomagając naszym uczniom osiągać wyznaczone cele i spełniać marzenia o biegłej znajomości angielskiego.

Zapisy ciągłe   Rabat dla poliglotów   Hiszpański

Odpowiadamy na bieżące potrzeby uczniów, dostosowując nasze programy nauczania do ich indywidualnych wymagań. Dlatego zapraszamy dzieci i młodzież na kursy, lekcje i korepetycje, gdzie nauka ma na celu uzupełnienie programu szkolnego oraz pomoc w trudnych zagadnieniach językowych. Dzięki temu  zrozumienie jak i przyswojenie oraz utrwalenie materiału okaże się znacznie łatwiejsze.

Czego nauczę się na kursie ?

Kursy języka angielskiego to doskonały sposób na rozwinięcie umiejętności komunikacyjnych i zawodowych. Obecnie, w globalnym świecie, znajomość angielskiego jest niemal niezbędna. W szkole językowej Lektor w Krośnie znajdziesz kursy, które znacznie poszerzają program szkolny. Ponadto, nauczysz się także mówienia i praktycznego posługiwania się językiem, ponieważ to jest cel naszej pracy z uczniem.

Promocje  Zapisy ciągłe   Kontakt

Nasze programy nauczania bazują na renomowanych podręcznikach  wydawnictw takich jak Longman Pearson i Express Publishing. Ponadto, korzystamy z bogatego zestawu materiałów własnych, stworzonych przez naszych doświadczonych lektorów.

Czy otrzymam rabat?

W drugim semestrze roku szkolnego zapraszamy do skorzystania z rabatu dla poliglotów. Rabat dotyczy lekcji i kursów gdzie angielski jest pierwszym językiem i jest skierowany do osób które chcą nauczyć się drugiego i kolejnego języka.

Promocje   Zapisy ciągłe   Kontakt