Przygotowanie do egzaminów w szkole Lektor

Zapraszamy na kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge  B2 First, C1 Advanced oraz egzaminów Telc w szkole językowej Lektor Krosno.

Egzaminy Cambridge to prestiżowe, rozpoznawane na całym świecie egzaminy na kilku poziomach w tym najbardziej popularne B2 First i C1 Advanced. Uznawane są przez szkoły, uniwersytety oraz pracodawców w kraju i za granicą. Potwierdzają poziom znajomości języka angielskiego i co niezwykle ważne, są bezterminowe, nigdy nie tracą ważności. Oferujemy kursy i lekcje przygotowujące do egzaminów B2 First i C1 Advanced,  dzieci natomiast przygotowujemy do egzaminu Young Learners.

Egzaminy Telc. Szkoła językowa Lektor Krosno jest ośrodkiem centrum egzaminacyjnego Telc WSIiZ w Rzeszowie. Egzaminy Telc, zgodne są z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego i ważne są bezterminowo. Ich zaletą jest nie tylko ich porównywalność, ale także zdecydowane przesunięcie nacisku na umiejętności czysto praktyczne, służące komunikacji. Obejmują dziesięć języków europejskich i uwzględniają różne poziomy zaawansowania. Certyfikaty telc honorowane są na terenie całej Uni Europejskiej.