Lekcje i kursy dla dorosłych Lektor Krosno

kursy dla dorosłych Lektor
Angielski dla dorosłych LEKTOR Krosno

Szkoła językowa Lektor  Krosno   oferuje zarówno kursy języka angielskiego dla dorosłych jak i lekcje indywidualne i konwersacje w Krośnie i okolicy. Zapraszamy  również na kursy języka  hiszpańskiego i niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Kładziemy nacisk przede wszystkim na mówienie i komunikację. Prowadzimy również kursy z uwzględnieniem profilu zawodowego, gdzie nauka języka dostosowana jest do specyficznych potrzeb danej branży.

Czy na kursie nauczę się mówić?

Jeśli chcesz pokonać barierę językową i nauczyć się mówić, jesteś we właściwym miejscu. Jak szybko nauczyć się języka? Trzeba zacząć! 🙂 Naszym celem jest rozwijanie umiejętności mówienia oraz praktyczne zastosowanie języka w pracy zawodowej,  życiu codziennym i podczas podróży.

Konwersacje   Kontakt   Zapisy ciągłe

Kiedy odbywa się nauka? 

Nauka w szkole językowej Lektor w Krośnie odbywa się zwykle w godzinach popołudniowych. Niezależnie od tego, osobom z Krosna i okolic oferujemy terminy lekcji i kursów elastycznie dopasowane do ich możliwości czasowych.  Jednym słowem, chcemy aby żadna lekcja nigdy nie przepadła,  żeby zapewnić ciągłość a co za tym idzie, efektywność nauki. Osoby dysponujące niewielką ilością czasu zachęcamy do nauki  w sposób łączony, stacjonarnie i online. Dzięki temu zawsze jesteśmy ’na bieżąco’, jesteśmy w kontakcie z lektorem i nigdy nie przerywamy ciągłości nauki.

Kto nauczy mnie angielskiego?

Nasi nauczyciele to profesjonaliści dysponujący wachlarzem metod.  Właśnie dzięki ich profesjonalizmowi i doświadczeniu, skutecznie pokonasz barierę językową. Chcesz nauczyć się mówić i móc swobodnie posługiwać się językiem w rozmowie? Właśnie to jest celem naszego działania.  Zapraszamy na konwersacje!

Firmom i ich pracownikom  oferujemy lekcje i kursy języka angielskiego skierowane na  profil zawodowy oraz kursy języka biznesu. Z sukcesem przygotowujemy do egzaminów FCECAEBEC i TELC.

egzaminy telc |  egzaminy BEC |  efektywność naszych kursów  |  konwersacje