kursy dla dorosłych Lektor

Szkoła językowa Lektor w Krośnie oferuje lekcje i kursy języka angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego dla dorosłych. Kładziemy nacisk na mówienie i komunikację. Prowadzimy również kursy z uwzględnieniem profilu zawodowego ucznia lub grupy. Jeśli zadajesz sobie pytanie jak pokonać barierę językową i nauczyć się mówić, jesteś we właściwym miejscu. Zastanawiasz się jak szybko nauczyć się języka? Przede wszystkim musisz zacząć, a to już połowa sukcesu! 🙂

Nauka w naszej szkole odbywa się zwykle w godzinach popołudniowych, jednak niezależnie od tego, terminy lekcji i kursów elastycznie dopasowujemy do możliwości czasowych uczniów, tak aby nie przepadła żadna lekcja i aby zapewnić ciągłość i efektywność nauki. Osoby dysponujące niewielką ilością czasu zachęcamy do nauki  w sposób łączony, stacjonarnie i online.

Naszym celem jest rozwijanie umiejętności mówienia a przede wszystkim praktyczne użycie języka w pracy zawodowej, w życiu codziennym i podczas podróży. Uczymy zarówno języka ogólnego jak i specjalistycznego.

Nasi nauczyciele to profesjonaliści dysponujący wachlarzem metod, którzy dzięki swemu doświadczeniu, skutecznie pomogą pokonać barierę językowąJeśli zastanawiasz się  jak nauczyć się mówić, właśnie to jest celem naszego działania. Osoby pragnące poprawić mówienie zapraszamy na konwersacje.

Firmom i ich pracownikom szkoła językowa Lektor Krosno oferuje lekcje i kursy języka angielskiego ukierunkowane na  profil zawodowy oraz kursy języka biznesu. Z sukcesem przygotowujemy do egzaminów FCECAEBEC i TELC.

egzaminy telc

egzaminy BEC

efektywność naszych kursów

konwersacje