Lekcje indywidualne Lektor Krosno
Lekcje indywidualne LEKTOR Krosno

Lekcje indywidualne korepetycje konwersacje

Na lekcje indywidualne zapraszamy osoby które szukają nauki elastycznie dopasowanej do swoich możliwości. Na lekcjach lektor dostosuje tempo nauki do indywidualnych potrzeb i uzdolnień ucznia. Dorosłym, którzy chcieliby odświeżyć znajomość języka i poćwiczyć mówienie, polecamy konwersacje.

Korepetycje 

Celem korepetycji natomiast  jest pomoc bieżąca i doraźna. Wybierając tę formę nauki nie musisz zapisywać się na całoroczny kurs. Aby zapewnić sobie doraźne wsparcie lektora wystarczy że skontaktujesz się z nami celem ustalenia terminu zajęć. Dzięki korepetycjom zawsze masz zapewnioną fachową pomoc przed ważnym testem lub sprawdzianem.

Konwersacje

Jeśli po wielu latach nauki w szkole nadal masz problemy z płynnym posługiwaniem się językiem, zapraszamy na konwersacje. Naszym celem jest przede wszystkim praktyczne zastosowanie języka. Wszystkich którzy chcą pokonać barierę językową zapraszamy na konwersacje.

Lekcje dla maturzystów

Nauka może również odbywać się w formie lekcji ukierukowanych ściśle na ćwiczenie i rozwijanie wybranej sprawności. Przykładowo przed maturą warto poćwiczyć często zaniedbywaną umiejętność pisania listów formalnych i nieformalnych, rozprawek czy artykułów. Pomoże to w rozwinięciu umiejętności pisania a w efekcie istotnie wpłynie na końcowy wynik matury. Celem lekcji przed maturą ustną natomiast jest takie przygotowanie ucznia aby najbardziej jak to możliwe zminimalizować stres egzaminacyjny. Ćwicząc uprzednio scenariusz egzaminu zmniejszymy stres, dodając w ten sposób pewności siebie. W rezultacie pomożemy uczniowi w uzyskaniu lepszego wyniku.

Przygotowując się do matury możesz sięgnąć po bezpłatne materiały do pobrania udostępniane przez renomowane wydawnictwa. My korzysytamy z wielu żródeł a między innymi  z tego. 

Szkoła językowa Lektor Krosno oferuje zajęcia stacjonarne i online, w naszej szkole lub w miejscu zamieszkania ucznia w Krośnie i okolicy.

Jak zapisać się na kurs? |  Konwersacje