Kursy egzaminy Lektor Krosno
Kursy egzaminacyjne LEKTOR Krosno

Szkoła językowa Lektor Krosno  od początku swojej działalności z sukcesem przygotowuje do egzaminów Cambridge, zarówno B2 First jak i C1 Advanced. Zapraszamy na kursy egzaminacyjne!

Dlaczego warto zdawać?

Aby studiować na dobrej uczelni lub znaleźć dobrą pracę. W Polsce ponad 200 uczelni oraz kilkadziesiąt firm uznaje egzaminy Cambridge  na różnych poziomach zaawansowania.

Dlaczego egzaminy Cambridge są tak popularne ?

Egzaminy Cambridge, przygotowywane przez ekspertów językowych, oceniają umiejętność komunikacji w języku angielskim w rzeczywistych sytuacjach. Stąd ich popularność wśród osób posługujących się językiem angielskim w szkole i pracy.

Jaki egzamin mogę zdawać?

Młodzieży i dorosłym proponujemy sprawdzenie swoich umiejętności na egzaminach B2 First, dawniej FCE oraz C1 Advanced, dawniej CAE. W szkole językowej Lektor Krosno przygotujesz się do swojego egzaminu, zarówno w grupie jak i indywidualnie.

Jakie egzaminy może zdawać moje dziecko?

Dzieci natomiast przygotowujemy do egzaminów Cambridge Tests for Young Learners ( YLE ) na trzech poziomach zaawansowania, Starters A1, Movers A1, Flyers A2. Są to testy z języka angielskiego oceniające umiejętności językowe dzieci w wieku szkolnym.

Egzaminy dla klientów biznesowych

Klientów biznesowych, na lekcjach i kursach, przygotowujemy   do egzaminów Business English Certificates na poziomach Business Preliminary, dawniej BEC Preliminary Business Vantage ( BEC Vantage ) i Business Higher ( BEC Higher ).