szkoła języki hiszpański

Szkoła językowa Lektor Krosno oferuje kursy i lekcje języka  hiszpańskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.  Polecamy kursy hiszpańskiego w grupach lektorskich, gdzie hiszpański odbywa się w stałe dni i o stałej porze przez cały okres trwania kursu, według przyjętego harmonogramu. Zapewniamy największy komfort nauki w małych, 4-o osobowych grupach.

Dogodną formą nauki hiszpańskiego w naszej szkole są  lekcje indywidualne i zajęcia w parze. Zwłaszcza ta druga opcja jest chętnie wybierana przez dzieci, które ucząc się razem wzajemnie motywują się do nauki. Dorosłym, którzy nie mają możliwości uczestniczenia w kursie, oferujemy naukę indywidualną, w formie lekcji. Obie formy stwarzają możliwość elastycznego dopasowania do możliwości czasowych ucznia, tak żeby żadna lekcja nigdy nie przepadła. 

Język hiszpański jest drugim po angielskim najczęściej wybieranym językiem obcym, zwłaszcza wśrod dzieci. Nie brakuje również osób których celem jest podwyższenie kwalifikacji i przygotowanie do egzaminu DELE.

Język Cervantesa to także język podróżników, od lat cieszy się niezmiennym zainteresowaniem wśród osób które lubią podróże 🙂 Nie ma w tym nic zaskakującego. Każdy kto odwiedził Hiszpanię lub jakikolwiek kraj hiszpańskojęzyczny, wie jak bardzo przydatna jest znajomość języka choćby w podstawowych sytuacjach.

Zastanawiasz się kiedy zacząć naukę? Zacznij teraz, żeby opanować podstawy niezbędne do komunikowania się podczas wakacyjnych podróży! Przyjdź do nas a pomożemy Ci w nauce, byś mógł się skutecznie komunikować. 

Zachęcamy do korzystania z dodatkowych żródeł, dzięki którym nauka może okazać się łatwiejsza i o wiele skuteczniejsza! 🙂 Oto niektóre z nich:

 

Hiszpański – pomoce

Wśród słowników możemy polecić hiszpańsko-polski Pons, Diki lub hiszpańsko-angielski Wordreference, gdzie oprócz tłumaczenia, można sprawdzić odmianę czasownika, znaleźć  synonimy lub skonsultować zagadnienie na forum. Ciekawą opcją dla bardziej zaawansowanych którą polecamy, jest monojęzyczny Diccionario de la lengua española.

Osoby które chcą poćwiczyć umiejętność słuchania znajdą na BBC Mundo doskonałą ku temu okazję. Cadenaser i El viajero to kolejne portale gdzie możesz poćwiczyć słuchanie.

EL País, El Confidencial, Mujer Hoy czy 20 minutos to  internetowe wersje popularnych dzienników, zawierające zarówno aktualne informacje z kraju i ze świata, jak i porady czy zagadnienia polityczne. Natomiast rtve.es to nieprzebrana kopalnia wszelkich materiałów. Polecamy! Przeczytasz tu, posłuchasz lub obejrzysz, znajdziesz mnóstwo interesujących dla siebie informacji, filmów, audycji i artykułów. Skorzystaj!