hiszpański
Która szkoła uczy hiszpańskiego?

Która szkoła uczy hiszpańskiego?

Hiszpański to język, który zyskuje na popularności na całym świecie. Coraz więcej osób decyduje się na jego naukę, aby móc porozumiewać się z ludźmi z różnych kultur, podróżować lub rozwijać karierę zawodową.

Nasza szkoła językowa oferuje lekcje indywidualne z lektorem  oraz kursy języka hiszpańskiego, które są dostosowane do różnych poziomów zaawansowania i potrzeb uczniów. Osobom z Krosna i okolic polecamy kursy w małych grupach, gdzie nauka hiszpańskiego odbywa się stacjonarnie, online lub w sposób łączony. Zarówno na kursach, jak i lekcjach, lektor hiszpańskiego dopasowuje treści i tematykę zajęć do potrzeb uczniów. Lektor to szkoła językowa, która oferuje największy komfort nauki języka hiszpańskiego i elastyczne terminy zajęć!

Hiszpański dla dzieci w Krośnie

Dogodną formą nauki hiszpańskiego z lektorem są również lekcje indywidualne oraz lekcje w parze. Szczególnie polecamy tę drugą opcję dla dzieci, ponieważ ucząc się razem, wzajemnie motywują się do nauki. Dzięki temu, osiągają lepsze wyniki i czerpią więcej radości z nauki języka.

Hiszpański dla dorosłych

Lekcje indywidualne polecamy również dorosłym, którzy chcą nauczyć się hiszpańskiego mimo ograniczonych możliwości czasowych. Połączenie lekcji stacjonarnych z nauką online to idealna forma nauki, ponieważ pozwala na elastyczne dopasowanie do harmonogramu ucznia. Dzięki temu żadna lekcja nigdy nie przepadnie, a nauka staje się bardziej efektywna i wygodna.

Zapisy |  Kontakt  |  Rabat dla poliglotów

Język hiszpański jest drugim po angielskim najczęściej wybieranym językiem obcym, zwłaszcza wśrod dzieci. Nie brakuje również osób których celem jest podwyższenie kwalifikacji i przygotowanie do egzaminu DELE.

Język Cervantesa to język podróżników, od lat cieszy się niezmiennym zainteresowaniem wśród osób które lubią podróże 🙂 Nie ma w tym nic zaskakującego. Każdy kto odwiedził Hiszpanię lub jakikolwiek kraj hiszpańskojęzyczny, wie jak bardzo przydatna jest znajomość języka choćby w podstawowych sytuacjach.

Zastanawiasz się kiedy zacząć naukę? Zacznij teraz, żeby opanować podstawy niezbędne do komunikowania się podczas wakacyjnych podróży! Przyjdź do nas a pomożemy Ci w nauce, byś mógł się skutecznie komunikować. Zachęcamy do korzystania z dodatkowych żródeł, dzięki którym nauka może okazać się łatwiejsza i o wiele skuteczniejsza! 🙂

Jak zapisać się | Rabat dla poliglotów 

Wśród słowników możemy polecić hiszpańsko-polski Pons, Diki lub hiszpańsko-angielski Wordreference, gdzie oprócz tłumaczenia, można sprawdzić odmianę czasownika, znaleźć  synonimy lub skonsultować zagadnienie na forum. Ciekawą opcją dla bardziej zaawansowanych którą polecamy, jest monojęzyczny Diccionario de la lengua española.

Osoby które chcą poćwiczyć umiejętność słuchania znajdą na BBC Mundo doskonałą ku temu okazję. Cadenaser i El viajero to kolejne portale gdzie możesz poćwiczyć słuchanie.

EL País, El Confidencial, Mujer Hoy czy 20 minutos to  internetowe wersje popularnych dzienników, zawierające zarówno aktualne informacje z kraju i ze świata, jak i porady czy zagadnienia polityczne. Natomiast rtve.es to nieprzebrana kopalnia wszelkich materiałów. Polecamy! Przeczytasz tu, posłuchasz lub obejrzysz, znajdziesz mnóstwo interesujących dla siebie informacji, filmów, audycji i artykułów. Skorzystaj!