Niemiecki z Lektorem. Kiedy zacząć naukę?

Niemiecki w szkole językowej Lektor

Szkoła językowa Lektor Krosno prowadzi kursy języka niemieckiego, lekcje niemieckiego z lektorem oraz korepetycje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dorosłym oferujemy kursy ogólne i z uwzględnieniem profilu zawodowego. Zapewniamy najwyższy komfort nauki! Indywidualnie dopasowujemy program i terminy kursu, a lektor niemieckiego dba o to aby treści zajęć zawsze odpowiadały potrzebom ucznia.

Kursy odbywają się zazwyczaj w godzinach popołudniowych, natomiast lekcje indywidualne z lektorem  dostosowujemy do możliwości czasowych ucznia. Nauka może odbywać się stacjonarnie w naszej szkole językowej w Krośnie, online lub w sposób łączony. Dzięki takiemu połączeniu żadna lekcja nigdy nie przepada a nauka języka odbywa się w sposób regularny. Nasi uczniowie natomiast, mają zapewniony stały kontakt z językiem oraz opiekę nauczyciela prowadzącego.

Dlaczego warto uczyć się niemieckiego? Jest wiele powodów, a wśród nich przede wszystkim:

Jest to język kultury, nauki i biznesu a  znajomość języka pozwala znacznie zwiększyć szanse zawodowe. Dalej, to pierwszy lub drugi język niemal 130 milionów ludzi. Jest to również drugi, po angielskim, język internetu. Jest również najczęściej używanym językiem ojczystym w Europie.

Niemiecki jest kolejnym językiem którego chcesz się nauczyć i zastanawiasz się kiedy zacząć naukę? Nigdy nie jest za późno! Zacznij teraz!

EgzaminyTELC  |  Jak zapisać się na kurs?  |   Kontakt