Szkoła językowa Lektor Krosno prowadzi lekcje, korepetycje i kursy języka niemieckiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych uczących się w celach zawodowych. Najwyższy komfort nauki! Indywidualnie dopasowujemy program kursu, treści i terminy zajęć do potrzeb ucznia.

Kursy odbywają się zazwyczaj w godzinach popołudniowych, natomiast lekcje indywidualne  elastycznie dopasowujemy do możliwości czasowych ucznia. Nauka może odbywać się stacjonarnie w naszej szkole językowej w Krośnie, online lub w sposób łączony. Dzięki temu żadna lekcja nigdy nie przepada a nauka języka odbywa się w sposób regularny. Nasi uczniowie natomiast mają zapewniony stały kontakt z językiem oraz opiekę nauczyciela prowadzącego.

Dlaczego warto uczyć się niemieckiego? Jest wiele powodów, a wśród nich przede wszystkim:

Jest to język kultury, nauki i biznesu a  znajomość języka pozwala znacznie zwiększyć szanse zawodowe. Dalej, to pierwszy lub drugi język niemal 130 milionów ludzi. Jest to również drugi, po angielskim, język internetu. Jest również najczęściej używanym językiem ojczystym w Europie.

Czy niemiecki jest kolejnym językiem którego chcesz się nauczyć i zadajesz sobie pytanie kiedy zacząć naukę? Nigdy nie jest za późno! Zacznij teraz!

                                                                  Egzaminy TELC      Jak zapisać się na kurs?