Kursy Lektor
Kursy językowe dla młodzieży LEKTOR Krosno

Lekcje i kursy w Szkole językowej Lektor prowadzone są przez nauczycieli z doświadczeniem  w uczeniu młodzieży, w tym w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty i matury. Nasi nauczyciele wykorzystują szeroką gamę materiałów dodatkowych aby urozmaicić lekcje i zachęcić do nauki. Jak łatwo nauczyć się angielskiego? Właśnie dzięki czerpaniu z różnych źródeł i „otaczaniu się” językiem nauka będzie łatwiejsza i skuteczniejsza.

W naszej szkole masz opcje wyboru nauki: możesz uczyć się w małej, 4-o osobowej grupie, indywidualnie lub w parach. Dzięki małej grupie nauka jest zindywidualizowana, co daje możliwość przerobienia tematów i zagadnień omawianych w szkole publicznej. Na kursach dla maturzystów i ósmoklasistów regularnie przeprowadzamy testy celem sprawdzenia postępów. 

Jeśli w szkole spodziewasz się testu i chcesz się do niego przygotować, poinformuj nas o tym. Postaramy się materiał powtórkowy uwzględnić w treści zajęć.

Jeśli wolisz uczyć się w parze wystarczy że przyprowadzisz z sobą osobę  z którą chcesz się uczyć.  Możemy również  znaleźć osobę na podobnym do Twojego  poziomie.

konwersacje

efektywność naszych kursów